Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Port
ka: პორტი
