Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Scheme
sk: Schéma

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Header
sk: Hlavička

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Performance
sk: Výkon

en: Tokens
sk: Tokeny
