Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Scheme
uk: Схема

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Port
uk: Порт

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: Headers
uk: Заголовки

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Request
uk: Запит
