Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Header
fil: Ulunan

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan
