Generic HTTP Purger (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Header
az: Başlıq

en: Hostname
az: Host adı

en: Performance
az: Performans
