Generic HTTP Purger (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ
