Generic HTTP Purger (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja
