Generic HTTP Purger (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Scheme
vi: CSDL

en: Name
vi: Tên

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Port
vi: Cổng
