Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Files
cs: Soubory

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL
