Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Files
el: Αρχεία

en: Absolute URLs
el: Απόλυτοι σύνδεσμοι URLs

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Relative URL
el: Σχετικό URL

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL
