Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Files
hu: Fájlok

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Absolute URLs
hu: Abszolút webcímek

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Relative URL
hu: Relatív webcím

en: Absolute URL
hu: Abszolút webcím
