Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Files
ja: ファイル

en: Absolute URLs
ja: 絶対URL

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Relative URL
ja: 相対URL

en: Absolute URL
ja: 絶対URL
