Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Files
fi: Tiedostot

en: Absolute URLs
fi: Absoluuttiset URL:t

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Relative URL
fi: Suhteellinen verkko-osoite

en: Absolute URL
fi: Absoluuttinen verkko-osoite
