Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Files
id: Berkas

en: Image styles
id: Gaya gambar

en: Relative URL
id: URL Relatif

en: Absolute URL
id: URL absolut
