Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Files
sk: Súbory

en: Absolute URLs
sk: Absolútne URL adresy

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Relative URL
sk: Relatívna URL

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL
