Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Files
ca: Fitxers

en: Wildcard
ca: Comodí

en: Absolute URLs
ca: URL absoluts

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Relative URL
ca: URL relativa

en: Absolute URL
ca: URL absoluta
