Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Files
de: Dateien

en: Wildcard
de: Platzhalter

en: Regular Expression
de: Regulärer Ausdruck

en: Entity Types
de: Entitätstypen

en: Image styles
de: Bildstile
