Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Files
es: Archivos

en: Wildcard
es: Comodín (Wildcard)

en: Absolute URLs
es: URLs absolutas

en: Entity Types
es: Tipos de entidad

en: Image styles
es: Estilos de imagen

en: Relative URL
es: URL relativa

en: Absolute URL
es: URL absoluta
