Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Files
it: File

en: Wildcard
it: Caratteri jolly

en: Absolute URLs
it: URL assoluti

en: Image styles
it: Stili per le immagini

en: Relative URL
it: URL relativo

en: Absolute URL
it: URL assoluto
