Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Files
nl: Bestanden

en: Wildcard
nl: Joker

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Relative URL
nl: Relatieve URL
