Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Files
ru: Файлы

en: Wildcard
ru: Метасимвол

en: Absolute URLs
ru: Абсолютные ссылки

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Relative URL
ru: Относительный URL

en: Absolute URL
ru: Абсолютный URL
