Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Files
fr: Fichiers

en: Wildcard
fr: Joker

en: Regular Expression
fr: Expression régulière

en: Absolute URLs
fr: URL absolues

en: Entity Types
fr: Types d'entités

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Relative URL
fr: URL relative

en: Absolute URL
fr: URL absolue
