Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Files
pl: Pliki

en: Wildcard
pl: Symbol wieloznaczny

en: Absolute URLs
pl: Bezwględne adresy URL

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Relative URL
pl: Względny URL

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL
