Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Files
ro: Fișiere

en: Wildcard
ro: Metacaracter

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Relative URL
ro: URL relativ

en: Absolute URL
ro: URL absolut
