Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Files
uk: Файли

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Regular Expression
uk: Регулярний вираз

en: Absolute URLs
uk: Абсолютні URL-адреси

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL
