Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Files
sv: Filer

en: Wildcard
sv: Jokertecken

en: Absolute URLs
sv: Fullständiga URL:er

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Relative URL
sv: Relativ URL

en: Absolute URL
sv: Fullständig URL
