Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Files
vi: Các tập tin

en: Wildcard
vi: Ký tự đại diện

en: Regular Expression
vi: Biểu thức chính quy

en: Absolute URLs
vi: Các URL tuyệt đối

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Relative URL
vi: Địa chỉ URL tương đối

en: Absolute URL
vi: Địa chỉ URL tuyệt đối
