Auto Purge Users (4.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: %name has been deleted.
km: %name ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Deleted user: %name %email.
km: លុប​អ្នកប្រើ​ ៖%name %email ។

en: When cancelling a user account
km: នៅ​ពេល​បោះបង់​ចោល​គណនី​អ្នកប្រើ

en: %name has been disabled.
km: %name ​ត្រូវ​បាន​បិទ ។

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បោះ​បង់​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ទាំង​នេះ​ឬ​ ?

en: Blocked user: %name %email.
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទប់ស្កាត់​ ៖ %name %email ។
