Auto Purge Users (4.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Year
bo: ལོ

en: %name has been deleted.
bo: %name་བསུབ་ཟིན།

en: Deleted user: %name %email.
bo: བསུབ་ཚར་བའི་སྤྱོད་མཁན། %name༼%email༽

en: When cancelling a user account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་འདོར་སྐབས

en: %name has been disabled.
bo: %name་ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན།

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདི་དག་གི་ཐོ་ཁོངས་འདོར་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Blocked user: %name %email.
bo: བཀག་འགོག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན། %name༼%email༽
