Auto Purge Users (4.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Year
eo: Jaro

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: %name has been deleted.
eo: %name estas forigita.

en: Deleted user: %name %email.
eo: Forigita uzanto: %name %email.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
eo: Ĉu vi estas certa, ke vi volas forigi ĉi tiujn kontojn?
