Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Year
bn: বছর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
