Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Year
bo: ལོ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: When cancelling a user account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་འདོར་སྐབས

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདི་དག་གི་ཐོ་ཁོངས་འདོར་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།
