Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་
