Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Year
eo: Jaro

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
eo: Ĉu vi estas certa, ke vi volas forigi ĉi tiujn kontojn?
