Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Year
gl: Ano

en: Period
gl: Periodo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: When cancelling a user account
gl: Ao cancelar unha conta de usuario

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
gl: Estás seguro que queres cancelar estas contas de usuario?
