Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Year
hr: Godina

en: Period
hr: Točka

en: Delete users
hr: Izbriši korisnike

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: When cancelling a user account
hr: Po otkazivanju korisničkog računa

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
hr: Želite li zbilja otkazati ove korisničke račune?
