Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: disabled
jv: mati

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Year
jv: Tahun

en: Period
jv: Periode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: When cancelling a user account
jv: Yén mbatalaké akun panganggo

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
jv: Sampéyan yakin arep mbatalaké akun-akun panganggo iki?
