Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: When cancelling a user account
km: នៅ​ពេល​បោះបង់​ចោល​គណនី​អ្នកប្រើ

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បោះ​បង់​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ទាំង​នេះ​ឬ​ ?
