Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: enabled
pt: ativado

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: disabled
pt: desativado

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Summary
pt: Resumo

en: Year
pt: Ano

en: Period
pt: Ponto

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments

en: When cancelling a user account
pt: Quando uma conta de usuário for cancelada

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
pt: Tem certeza que deseja cancelar estas contas de usuários?

en: Plugin Id
pt: ID do Plugin

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
pt: Você tem certeza que deseja excluir a condição @label?

en: Add Condition
pt: Adicionar Condição
