Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: disabled
ru: отключено

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Year
ru: Год

en: Period
ru: Период

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Delete users
ru: Удалить пользователя

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: When cancelling a user account
ru: При удалении учётной записи пользователя

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ru: Вы действительно хотите удалить эти учётные записи?

en: Add Policy
ru: Добавить политику

en: Plugin Id
ru: Плагин

en: Policy Name
ru: Название политики
