Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Year
sk: Rok

en: Days
sk: Dni

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: When cancelling a user account
sk: Pri zrušení používateľského účtu

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
sk: Naozaj chcete zrušiť tieto používateľské účty?
