Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Year
uk: Рік

en: Period
uk: Крапка

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: When cancelling a user account
uk: При скасуванні облікового запису користувача

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати облікові записи цих користувачів?

en: Plugin Id
uk: Id плаґіну

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити умову @label?

en: Add Condition
uk: Додати умову
