Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Negate
am: አሉታዊ
