Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Year
az: İl

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Negate
az: İnkar et

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Deleted user: %name %email.
az: Silinmiş istifadəçi: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
