Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: disabled
be: адключана

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Year
be: Год

en: Condition
be: Умова

en: Negate
be: Звярнуць

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: %name has been deleted.
be: %name быў выдалены

en: Deleted user: %name %email.
be: Выдалены карыстальнік: %name %email.

en: When cancelling a user account
be: Пры выдаленні рахунка карыстальніка

en: %name has been disabled.
be: %name быў заблакаваны

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
be: Вы ўпэўненыя, што жадаеце выдаліць гэты рахунак карыстальніка?

en: Blocked user: %name %email.
be: Заблакаваць карыстальніка: %name %email.
