Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Year
bg: Година

en: %name has been deleted.
bg: името %name беше изтрито.

en: Deleted user: %name %email.
bg: Изтрит потребител: %name %email.

en: When cancelling a user account
bg: Когато се отказва одобрение на потребителски акаунт
