Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: disabled
cy: analluog

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Year
cy: Blwyddyn

en: %name has been deleted.
cy: Mae %name wedi cael ei ddileu.

en: Deleted user: %name %email.
cy: Defnyddiwr wedi ei ddileu: %name %email.
