Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: disabled
da: deaktiveret

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: Year
da: År

en: User role
da: Brugerrolle

en: Conditions
da: Vilkår

en: Condition
da: Betingelse

en: Period
da: Periode

en: Negate
da: Modvirk

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Machine name
da: Internt navn

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: %name has been deleted.
da: %name slettet.

en: Deleted user: %name %email.
da: Bruger slettet: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: When cancelling a user account
da: Når en brugerkonto opsiges

en: %name has been disabled.
da: %name er blevet deaktiveret.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
da: Er du sikker på, at du ønsker at opsige disse kontoer?

en: Blocked user: %name %email.
da: Blokeret bruger: %name %email.

en: Add Policy
da: Tilføj Politik

en: Delete policy
da: Slet politik

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette politikken %name?

en: Policy Name
da: Politikkens navn

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
da: Er du sikker på du vil slette @label betingelsen?

en: Add Condition
da: Tilføj betingelse

en: Enter label for this context.
da: Indtast etiket for denne kontekst.
