Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Year
el: Έτος

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Period
el: Περίοδος

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Days
el: Ημέρες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: %name has been deleted.
el: Ο/Η %name διαγράφηκε.

en: Deleted user: %name %email.
el: Διαγράφηκε ο χρήστης: %name %email.

en: When cancelling a user account
el: Όταν ακυρώνεται ένας λογαριασμός χρήστη

en: %name has been disabled.
el: Ο χρήστης %name έχει απενεργοποιηθεί.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να ακυρώσετε αυτούς τους λογαριασμούς χρήστη;

en: Blocked user: %name %email.
el: Αποκλείστηκε ο χρήστης: %name %email.
