Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Year
eu: Urtea

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Condition
eu: Baldintza

en: Days
eu: Egunak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: %name has been deleted.
eu: %name ezabatua izan da.

en: Deleted user: %name %email.
eu: Erabiltzailea ezabatuta: %name %email.

en: When cancelling a user account
eu: Erabiltzaile baten kontua bertan behera uzterakoan

en: %name has been disabled.
eu: %name desgaitu izan da.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
eu: Ziur zaude erabiltzaile kontu horiek bertan behera utzi nahi dituzula?

en: Blocked user: %name %email.
eu: Blokeatutako erabiltzailea: %name %email
